rowery kross
Marki rowerów

Rower Kross – Czerp radość z jazdy

Rowery Kross są dla każdego, kto chce mieć wszystko, co najlepsze podczas jazdy. Ta marka to prawdziwy król gór, bez względu na ukształtowanie terenu. Zapewnia doskonały komfort na płaskich terenach, a w ekstremalnych warunkach odwdzięcza się wytrzymałością. Jeśli więc szukasz roweru, który jest wystarczająco wytrzymały, aby poradzić sobie w każdym terenie, od Alp po Pireneje, ten rower jest dla Ciebie.

Zalety rowerów Kross

Kross jest polskim producentem techniki rowerowej. Jej historia zaczęła się w banalny sposób: właściciel otworzył mały sklep i handlował sprzętem innych producentów. Właściciel miał ogromne doświadczenie i doskonale znał słabe strony każdej marki. Po pewnym czasie założył więc własny zakład produkcyjny, w którym wytwarzał rowery pozbawione tych wad. Koniecznie sprawdź https://www.goride.pl/kross.

rowery kross

Światowa marka polskich rowerów

Do 2019 r. firma Kross z małej fabryki stała się gigantem znanym na całym świecie. Firma sprzedaje rowery Kross o fenomenalnej jakości, daje setki miejsc pracy mieszkańcom Przasnysza, wymyśla i wdraża własne konstrukcje. Jakość i innowacyjność sprawiły, że Kross stał się najdroższą marką rowerową na świecie. Najpopularniejszą wersją polskiego roweru jest Kross Level A+.

Jest on używany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Odświeżony model roweru pojawił się kilka lat temu i cieszy się ogromną popularnością. Do wykonania ramy użyto materiałów węglowych. Rama jest nie tylko lekka, ale także wytrzymała i zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów.

Możliwość komentowania Rower Kross – Czerp radość z jazdy została wyłączona